Posiadany sprzęt

Wykaz sprzętu oraz urządzeń specjalistycznych FHU „KRYSZTAD"

Samochód dostawczy FORD TRANSIT 2011 r. – przeznaczony jest dla załogi remontowej który posiada wyposażenie do usuwania większych i bardziej skomplikowanych awarii lub poprzednio zabezpieczonych przez Pogotowie Awaryjne.

Samochód dostawczy Peugeot Partner 2001 r.– jest to samochód Pogotowia Awaryjnego którego używa 2 osobowa załoga . Samochód z niezbędnym wyposażeniem do nagłego zabezpieczania powstałych awarii oraz z niezbędnym sprzętem do usuwania awarii elektrycznych i prac konserwacyjnych na w/w instalacjach.

Samochód dostawczy Dacia Logan 2012 r. - pojazd jest ten przeznaczony na godziny urzędowania popoludniwego oraz w dni swiąteczne i weekendy którego używa dwuosobowa załoga składająca się z instalatora wod-kan , c.o. Gaz oraz elektryka służy on do natychmiastowych reakcji w celu zabezpieczenia powstałych awarii. Posiada on pełne wyposażenie sprzętowe oraz materiałowe do usuwania oraz zabezpieczania awarii wszelkiego rodzaju.

Urządzenia mechaniczno- elektryczne do przetykania oraz czyszczenia kanalizacji (spirale)- w naszej firmie posiadamy urządzenia o napędzie elektrycznym do przetykania rur o Sr. Od fi 32 do fi 250 .Urządzenia nasze pozwalają na udrożnienie instalacji przy jak najmniejszym obciążeniu dla lokatora.

Zamrażarka do rur – to urządzenie pozwala na zamrożenie odcinka rury co pozwala na usuniecie awarii lub przecieków np.: na instalacji c.o. bez spuszczania wody co powoduje znaczne zmniejszenie strat oraz nie przerywanie cyklu grzewczego. Urządzenie to stosuje się również w instalacjach wodociągowych zimnej i ciepłej wody.

Elektro narzędzia – posiadamy profesjonalne obcinarki do rur , wiertarki, młoty do wykuwania
Zgrzewarki do rur PP, oraz różnego rodzaju piły elektryczne służące do awaryjnego wycięcia okienek rewizyjnych potrzebnych do ewentualnego zabezpieczenia lub usunięcia awarii dla jak najmniejszej uciążliwości dla lokatora.

Kamery do inspekcji kanalizacji kominów i różnego rodzaju pustych przestrzeni - najmniejsze nasze urządzenie do monitoringu pozwala na inspekcje pod wannami, brodzikami w szachtach instalacyjnych w celu zlokalizowania przyczyn rożnego rodzaju zalań oraz innych problemów związanych z w/w urządzeniami.
Druga nasza kamera pozwala na inspekcje pionów poziomów oraz odpływów do średnicy fi 150.
Trzecia a zarazem największe nasze urządzenie pozwala na inspekcje kanałów rur do średnicy fi 300, urządzenie to pozwala na inspekcje szczegółową instalacji poprzez ruchomą głowice kamery oraz nagranie przebiegu inspekcji na płycie CD w/w urządzeniami możemy też wykonać inspekcje kominów wentylacyjnych oraz spalinowych.

Palniki i butle propan - butan - 4 komplety szczególnie przydatne urządzenia do rozmrażania zamarzniętych instalacji wodno - kanalizacyjnych podczas zimy a szczególnie występujących w ostatnich latach bardzo niskich temperatur oraz do lutowania instalacji wykonanych z miedzi.

Pompy do wody – wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń piwnic powstałych w skutek awarii oraz dużych opadów deszczów.

Urządzenia i przyrządy do wykrywania nieszczelności instalacji gazowych (elektroniczne)-pozwalają nam na szybką lokalizację nieszczelności instalacji gazowej. Urządzenia te posiadają niezbędne atesty oraz legalizacje.

Urządzenia do wszelkiej obróbki i montażu w/w instalacji – gwintownice ,klucze hydrauliczne , palniki do lutowania(instalacje miedziane) , wiele innych narzędzi oraz urządzeń pozwalających na szybkie i profesjonalne działania z naszej strony.

Sprzeęt wysokociśnieniowy typu WUKO urządzenie do czyszczenia i udrażniania instalacji kanalizacyjnych wysokim ciśnieniem wody.

Wszystkie nasze urządzenia oraz narzędzia posiadają niezbędne certyfikaty i są najlepszych wiodących marek na rynku ( RIDGID, REMS, ROTHENBERGER, VIRAX, KUMMERT, HITACHI, BOSCH, WHOLER, )

Telefony
alarmowe

tel+48 601 400 216

Gdzie nas znajdziesz

infoF. U. H."KryszTad"

naviul. Sielecka 39/69
41-200 Sosnowiec

mapaZobacz nas na mapie